755xcNajmniejsza mini ładowarka Norcar, 755xc, jest łatwą do przystosowania i wszechstronną maszyną przeznaczoną do prywatnego użytku, wytrzymującą również użycie do profesjonalnych prac. Ze swym minimalny promieniem skrętu i kompaktową konstrukcją jest bardzo wydajna na niedużych, zamkniętych/ograniczonych przestrzeniach.
755xc ma dobra trakcję w stosunku do swojej wagi. Układ napędowy jest hydrostatyczny i jest sterowany za pomocą pedału sterującego.

 

 

 

 

 

755 spec2

 

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

FOPS dach ochronny
Stalowy dach, który chroni operatora przed przedmiotami spadającymi. Rekomendowany do maszyn na wynajem i często obowiązkowy na terenie budów.
a2
Przyłącza hydrauliczne, przednie
Elektrycznie sterowane podwójnie działające przyłącza hydrauliczne (1 i 2) oraz na swobodny powrót (3). Kontroluje narzędzia bezpośrednio poprzez guziki dżojstika. Tryb ciągłej pracy i swobodnego powrotu użyteczny np. przy kosiarkach.
Blokada ruchu wahadłowego
Daje możliwość zablokowania ruchu wahadłowego ładowarki w jej przegubie. Może być używany np. podczas prac wyrównujących, kiedy narzędzie musi być ustawione równolegle do tylnych kół maszyny.
Opona 23x8,5-12 IN
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 105 cm.

 

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką.
Wyposażenie do jazdy w ruchu ulicznym
Światła i wyposażenie niezbędne do poruszania się po drogach publicznych. Badania techniczne i rejestracja jest wymagana do poruszania się po drogach publicznych i może się ona różnić między krajami.
Opona 23x10,5-12 GR
Opona o gęstym bieżniku. Miękka opona, łagodna dla podłoża, o dobrej przyczepności. Dobra do pracy na trawie, żwirowych ścieżkach i drogach. Opona ta jest także odpowiednia na śnieg i lód. Szerokość opony zapewnia niski nacisk na podłoże. Szerokość maszyny 110 cm.
Opona 23x5,7-12 IN
Bardzo wąska, wielozadaniowa opona, dobra do pracy na twardym podłożu takim jak: asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 93 cm.
Opona 23x8,5-12 GR
Opona o gęstym bieżniku. Miękka opona, łagodna dla podłoża, o dobrej przyczepności. Dobra do pracy na trawie, żwirowych ścieżkach i drogach. Opona ta jest także odpowiednia na śnieg i lód. Szerokość maszyny 105 cm.
Opona 23x8,5-12 TR
Opona z bieżnikiem podobnym do opon w traktorze. Zapewnia dobrą trakcję i jest odpowiednia do bardziej miękkiego podłoża takiego jak ziemia, piasek, żwir. Bieżnik opony jest tak zaprojektowany aby opona pozostała czysta podczas jazdy po podmokłych powierzchniach. Szerokość maszyny 103 cm.
Nagrzewacz silnika
Wspomaga uruchamianie i zmniejsza zużycia spowodowanie uruchamianiem na zimnym silniku. Rekomendowany czas podłączenia – 30 minut.
Podgrzewane siedzenie
Ogrzewanie w siedzeniu podnosi komfort jazdy zwłaszcza gdy spada temperatura.
Podwójny zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką połączony z szpilą, do ucha zaczepu od przyczepy.
Podłokietnik, lewy
Zapewnia bardziej komfortową i spokojną jazdę. Zalecany dla maszyn prowadzonych przez dłuższe okrasy czasu w ruchu ulicznym i przy kształtowaniu krajobrazu.
Silnik przyjazny środowisku (emitujący mniejszą ilość spalin)
Silnik Diesel o klasie emisji spalin: Tier 4, Stage 3B. Silnik przyjazny środowisku z niską emisją spalin. Silnik ten został stworzony aby wyjść naprzeciw wymogom Stage 3B w Europie a Tier 4 w USA.
 

755 logo

755 spec