765Największa w serii 700 ładowarka to doskonała dostępność oraz solidna konstrukcja. Silnik o czterech cylindrach dostarcza mnóstwo mocy i zapewnia komfortową jazdę. Wysuwane ramię, kontrola trakcji i wydajna hydraulika sprawiają, że 765 jest potężną maszyną do najcięższych prac.
Hydrostatyczny układ napędowy różni się od pozostałych modeli Norcar. Kierunek jazdy jest obsługiwany przez przełącznik w dżojstiku przód/tył. Prędkość jazdy jest kontrolowana za pomocą pedału gazu a rozłącza się w stanie bezczynności. Maszyna posiada także pedał hamulca, który może być używany do zmniejszenia prędkości jazdy podczas wysokiej prędkości silnika.

 

 

 

 

 

 

765 spec2

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

a1
Wyrównywacz równoległy/poziomy
Utrzymuje osprzęt w ustawionej pozycji niezależnie od ruchu ramienia. Podnosi bezpieczeństwo oraz precyzje podczas unoszenia, zwłaszcza przy widłach do palet.
Wysuwane ramię
400 mm teleskopowe ramię zapewnia dużą wysokość unosu oraz zasięg. Elektrycznie sterowane za pomocą dżojstika.
Opona 27x10,5-15 IN
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 120 cm.
a4
Złącze hydrauliczne, tył
Pojedynczo działające/jednokierunkowe złącze hydrauliczne (R1) i swobodny powrót (R3). Za pomocą guzika dżojstika wybieramy co ma być użyte albo przyłącza przednie albo tylnie. Maksymalny przepływ oleju hydraulicznego 50l/min.
a5
Przyłącza hydrauliczne, przednie
Elektrycznie sterowane podwójnie działające przyłącza hydrauliczne (1 i 2) oraz nswobodny powrót (3). Kontroluje narzędzia bezpośrednio poprzez guziki dżojstika. Tryb ciągłej pracy i swobodnego powrotu użyteczny np. przy kosiarkach. Przepływ oleju hydraulicznego maksymalnie 50l/min.
a6
Chłodnica oleju
Utrzymuje temperaturę oleju hydraulicznego na właściwym poziomie podczas pracy narzędziami, które wymagają wysokiego przepływu oleju w czasie długiego okresu jazdy.
a7
Pełna kontrola trakcji
Zapewnia trakcję we wszystkich kołach przez cały czas pracy niezależnie od rodzaju podłoża.
 

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

b1
Blokada ruchu wahadłowego
Daje możliwość zablokowania ruchu wahadłowego ładowarki w jej przegubie. Może być używany np. podczas prac wyrównujących, kiedy narzędzie musi być ustawione równolegle do tylnych kół maszyny.
b2
Opona 26,5x14-12 GR
Opona o gęstym bieżniku. Miękka opona, łagodna dla podłoża, o dobrej przyczepności. Dobra do pracy na trawie, żwirowych ścieżkach i drogach. Opona ta jest także odpowiednia na śnieg i lód. Szerokość opony zapewnia niski nacisk na podłoże. Szerokość maszyny 133 cm.
b3
Opona 26x12-12 IN
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 126 cm.
b4
Opona 27x10-12 IN
Kompaktowa, odporna na przebicie, bez powietrza. Mocna – wytrzyma ciężkie ładunki. Podnosi masę maszyny. Szerokość maszyny 115 cm.
b5
Opona 320/60-12 TR
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 129 cm.
b6
Elektrycznie sterowane złącze hydrauliczne
Kontrola przedniego złącza hydraulicznego bezpośrednio za pomocą dżojstika. Mechaniczna dźwignia złącza nadal może być użyta.
b7
Gniazdko/elektryczne na wysięgniku
7-wtykowe gniazdko do podłączenia nietypowego osprzętu. Dołączone do 7003377.
b8
Multifunkcjonalne gniazdko/złącze na wysięgniku
Dżojstik wyposażony w guziki do kontrolowania gniazdek zasilania w wysuwanym ramieniu. Daje możliwość elektrycznej kontroli sygnału (dwa podwójnie działające ruchy w narzędziach z elektrycznymi zaworami)
b9
Lusterka wsteczne
Zamontowane po obu stronach ładowarki. Lusterka zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.
b10
Wyposażenie do jazdy w ruchu ulicznym
Światła i wyposażenie niezbędne do poruszania się po drogach publicznych. Badania techniczne i rejestracja jest wymagana do poruszania się po drogach publicznych i może się ona różnić między krajami.
b11
Nagrzewacz silnika
Wspomaga uruchamianie i zmniejsza zużycia spowodowanie uruchamianien i na zimnym silniku. Rekomendowany czas podłączenia – 30 minut.
b12
Obrotowe siedzenie
Siedzenie można z łatwością obrócić zwłaszcza do pracy z osprzętem montowanym na tyle maszyny, np. łyżka koparki.
b13
Podgrzewane siedzenie
Ogrzewanie w siedzeniu podnosi komfort jazdy zwłaszcza gdy spada temperatura.
b14
Podwójny zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką połączony z szpilą, do ucha zaczepu od przyczepy. Do instalacji zaczepu potrzebna jest Płyta Montażowa 7003375.
b15
Przeciwciężar 205 kg
Kompaktowy przeciwciężar przyczepiony i zabezpieczony za pomocą sworzni. Uchwyty (ucha) do łatwego montażu. Ciężarki nie mogą być montowane razem z innym sprzętem montowanym na tyle ładowarki.
b16
Przeciwciężar 45 kg
Zwiększa stabilność maszyny podczas pracy z ciężkimi ładunkami. Łatwy montaż bez użycia narzędzi na Płycie Montażowej 7003375. Maksimum 4x (180 kg).
b17
Płyta montażowa dla przeciwciężaru i kotwi zaczepów
Płyta montażowa do przytwierdzenia zaczepu jak również miejsce na 4x45 kg dodatkowego ciężaru.
b18
Światło ostrzegawcze
Ostrzega otoczenie o pracy pojazdu. Włączone są w to również światła robocze tylne.
b19
Sygnalizator cofania
Ostrzega otoczenie o cofaniu pojazdu.
b20
Zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką. Do instalacji zaczepu potrzebna jest Płyta Montażowa 7003375.

765 logo

765 spec