a60

Norcar a6026 jest niezwykle zwinną i wydajną maszyną roboczą już w swojej podstawowej konfiguracji. Solidne ramię teleskopowe zapewnia, że praca jest wykonywana bezpiecznie i skutecznie podczas pracy na dużych wysokościach podnoszenia. Wysokość podnoszenia z widłami do palet wynosi 2.80 metrów. Maszt jest wygodny i łatwy, za pomocą joysticka z przełączników elektrycznych teleskopowe i terminali elektrycznych używanych do hydrauliki zewnętrznej.
Regulowana kierownica i wygodny fotel z zawieszeniem gwarantuje komfortową obsługę urządzenia. Układ napędowy z pedałem gazu zapewnia, że ładowarką z wyjątkowej precyzji można manewrować na wymagającym, trudnym terenie. Norcar a6026 jest skutecznym urządzeniem, które może być wykorzystywane do różnych zadań, takich jak załadunek i rozładunek, usuwanie śniegu i prac ziemnych.

 

 

 

 

 

a60 spec2

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

a1
Opona 23 x 8,5-12 IN
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 107 cm.
a2
Kontrola trakcji
Zapewnia lepszą trakcję na śliskich jak i nierównych powierzchniach. Trakcja jest zagwarantowana w kołach na tej samej stronie pojazdu.
a3
Przyłącza hydrauliczne, przednie
Elektrycznie sterowane podwójnie działające przyłącza hydrauliczne (1 i 2) oraz nswobodny powrót (3). Kontroluje narzędzia bezpośrednio poprzez guziki dżojstika. Tryb ciągłej pracy i swobodnego powrotu użyteczny np. przy kosiarkach. Przepływ oleju hydraulicznego maksymalnie 24l/min.
a4
Wysuwane ramię
600 mm teleskopowe ramię zapewnia dużą wysokość unosu oraz zasięg. Elektryczniesterowane za pomocą dżojstika.

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

b1
Blokada ruchu wahadłowego
Daje możliwość zablokowania ruchu wahadłowego ładowarki w jej przegubie. Może być używany np. podczas prac wyrównujących, kiedy narzędzie musi być ustawione równolegle do tylnych kół maszyny.
b2
Dwa zakresy prędkości
Zmiana pomiędzy siłą uciągu a prędkością. Niski bieg: 0-9 km/h, siła uciągu 1100 kg Wysoki bieg: 0-19 km/h, siła uciągu 550 kg.
b3
Pełna kontrola trakcji
Zapewnia trakcję we wszystkich kołach przez cały czas pracy niezależnie od rodzaju podłoża.
b4
Silnik przyjazny środowisku (emitujący mniejszą ilość spalin)
Silnik Diesel o klasie emisji spalin: Tier 4, Stage 3B. Silnik przyjazny środowisku z niską emisją spalin. Silnik ten został stworzony aby wyjść naprzeciw wymogom Stage 3B w Europie a Tier 4 w USA.
b5
Wyrównywacz równoległy/poziomy
Utrzymuje osprzęt w ustawionej pozycji niezależnie od ruchu ramienia. Podnosi bezpieczeństwo oraz precyzje podczas unoszenia, zwłaszcza przy widłach do palet. Zwiększa udźwig nawet o 20%.
b6
Opona 23x10,5-12 TR
Opona z bieżnikiem podobnym do opon w traktorze. Zapewnia dobrą trakcję i jest odpowiednia do bardziej miękkiego podłoża takiego jak ziemia, piasek, żwir. Bieżnik opony jest tak zaprojektowany aby opona pozostała czysta podczas jazdy po podmokłych powierzchniach. Szerokość maszyny 113 cm.
b7
Opona 23x10,5-15 GR
Opona o gęstym bieżniku. Miękka opona, łagodna dla podłoża, o dobrej przyczepności. Dobra do pracy na trawie, żwirowych ścieżkach i drogach. Opona ta jest także odpowiednia na śnieg i lód. Szerokość opony zapewnia niski nacisk na podłoże. Szerokość maszyny 113 cm.
b8
Opona 23x10-12 IN
Kompaktowa, odporna na przebicie, bez powietrza. Mocna – wytrzyma ciężkie ładunki. Podnosi masę maszyny. Szerokość maszyny 113 cm.
b9
Opona 23x12,5-12 GR
Opona o gęstym bieżniku. Miękka opona, łagodna dla podłoża, o dobrej przyczepności. Dobra do pracy na trawie, żwirowych ścieżkach i drogach. Opona ta jest także odpowiednia na śnieg i lód. Szerokość opony zapewnia niski nacisk na podłoże. Szerokość maszyny 125 cm.
b10
Opona 23x8,5-12 IN
Wytrzymała, wielozadaniowa opona, która wytrzyma ciężkie ładunki. Odpowiednia do pracy na twardym podłożu takim jak asfalt, beton czy ubity żwir. Szerokość maszyny 99 cm.
b11
Chłodnica oleju
Utrzymuje temperaturę oleju hydraulicznego na właściwym poziomie podczas pracy narzędziami, które wymagają wysokiego przepływu oleju w czasie długiego okresu jazdy.
b12
Dodatkowe złącze hydrauliczne, z przodu
Elektrycznie sterowane podwójnie działające przyłącza hydrauliczne (4 i 5). Pozwala na kontrolę pewnych funkcji hydraulicznych w osprzęcie bezpośrednio poprzez guziki na dżojstiku. Maksymalny przepływ oleju hydraulicznego 24l/min.
b13
Hydrauliczny zaczep narzędzi
Służy do szybkiej i łatwej zmiany osprzętu bez potrzeby opuszczania siedzenia kierowcy.
b14
Złącze hydrauliczne, tył
Pojedynczo działające/jednokierunkowe złącze hydrauliczne (R1) i swobodny powrót (R3). Kontroluje osprzęt hydrauliczny bezpośrednio za pomocą guzików dżojstika. Tylne złącza hydrauliczne nie powinny być w tym samym momencie podłączane co przednie. Maksymalny przepływ oleju hydraulicznego 24l/min.
b15
Lusterka wsteczne
Zamontowane po obu stronach ładowarki. Lusterka zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.
b16
Prądnica 60A
Bardziej efektywna prądnica dla maszyn zużywających więcej mocy. Polecany do maszyn z wyposażeniem do jazdy w ruchu ulicznym z kabiną z ogrzewaniem.
b17
Światła robocze LED
Światła robocze z wydajnymi LEDami. Zestaw zawiera siedem urządzeń montowanych do przodu, do tyłu i po obu stronach na szczycie pałąka i jedno urządzenie przyczepione do przedniej ramy aby zapewnić dobre oświetlenie osprzętu.
b18
Tylne światła robocze
Efektywne oświetlenie, montowane na tyle stelaża bezpieczeństwa.
b19
Wirujące światło ostrzegawcze
Ostrzega otoczenie o pracującym pojeździe.
b20
Wyposażenie do jazdy w ruchu ulicznym
Światła i wyposażenie niezbędne do poruszania się po drogach publicznych. Badania techniczne i rejestracja jest wymagana do poruszania się po drogach publicznych i może się ona różnić między krajami.
b21
Nagrzewacz silnika
Wspomaga uruchamianie i zmniejsza zużycia spowodowanie uruchamianien i na zimnym silniku. Rekomendowany czas podłączenia – 30 minut.
b22
Obrotowe siedzenie
Siedzenie można z łatwością obrócić zwłaszcza do pracy z osprzętem montowanym na tyle maszyny, np. łyżka koparki.
b23
Podgrzewane siedzenie
Ogrzewanie w siedzeniu podnosi komfort jazdy zwłaszcza gdy spada temperatura.
b24
Podwójny zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką połączony z szpilą, do ucha zaczepu od przyczepy.
b25
Przeciwciężar 205 kg
Kompaktowy przeciwciężar przyczepiony i zabezpieczony za pomocą sworzni. Uchwyty (ucha) do łatwego montażu. Ciężarki nie mogą być montowane razem z innym sprzętem montowanym na tyle ładowarki.
b26
Przeciwciężar 45 kg
Zwiększa stabilność maszyny podczas pracy z ciężkimi ładunkami. Łatwy montaż bez użycia narzędzi na Płycie Montażowej 7001923. Maksimum 4x (180 kg).
b27
Płyta montażowa dla przeciwciężaru i kotwi zaczepów
Płyta montażowa do przytwierdzenia zaczepu jak również miejsce na 4x45 kg dodatkowego ciężaru.
b28
Wzmocniona płyta podłogowa
Stalowa płyta montowana pod silnikiem i przednią ramą, chroni maszynę w czasie pracy w trudnym terenie.
b29
Zaczep
Zaczep zakończony standardową 50 mm kulką. Do instalacji zaczepu potrzebna jest Płyta Montażowa 7001923.
 

a6026 logo

a60 spec